• جمعه ۰۷ مهر ۱۴۰۲

قیمت لنز زوم تله فوتو

قیمت لنز زوم تله فوتو
  • قیمت لنز زوم تله فوتو
  • برچسب ها : قیمت لنز زوم تله فوتو,دوربین عکاسی کانن

لنز زوم تله فوتو یکی از پرکاربردترین لنزها در زمینه ی عکاسی است.

 لنزهای تله فوتو برای زوم کردن بر روی اشیا و اشخاصی که در فاصله ی دوری از شما قرار دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.لنزهایی که فاصله کانونی آنها بیشتر از 60 میلی متر است،لنزهای تله فوتو نامیده می شوند. این لنزها دارای دو نوع هستند ؛ لنزهای معمولی با فاصله کانونی 70 تا 200 میلی متر و لنزهای سوپر تله فوتو با فاصله کانونی بیش از 300 میلی متر.البته باید توجه کنید که دوربین هایی کوچکی که فول فریم نیستند، لنز مورد استفاده در آنها با فاصله کانونی بیش از 40 میلی متر و تله فوتو هستند.

از لنزهای زوم تله فوتو برای عکاسی از فوتبالیست ها و اشیایی که در فاصله ی دورقرار دارند مانند پرنده ی روی درخت استفاده می شود.

قیمت این لنزها در مقایسه با سایر لنزها گران تر است .

نمایندگی رسمی کانن با ارائه ی بهترین و باکیفیت ترین دوربین های کانن، مفتخر است که یکی از معتبرترین مراکز فروش در تهران می باشد. دراین نمایندگی به دلیل حضور مشاورانی خبره ، می توانید هرگونه سوالی در زمینه ی خرید دوربین های کانن را مطرح نمایید. با مراجعه به سایت می توانید از ویژگی های منحصر بفرد دوربین های کانن آگاه شوید و با مراجعه حضوری به فروشگاه یا به صورت آنلاین، محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.