• جمعه ۰۷ مهر ۱۴۰۲

دوربین عکاسی کانن EOS R

دوربین عکاسی کانن EOS R
  • دوربین عکاسی کانن EOS R
  • برچسب ها : دوربین عکاسی کانن EOS R, جدیدترین دوربین عکاسی کانن

دوربین عکاسی کانن EOS R از سری دوربین های فول فریم 80 مگاپیکسلی می باشد.

دوربین کانن EOS R با حسگر 80 تا 90 مگاپیکسلی، دوربینی از برند EOS R با مشخصات فول فریم بدون آینه است. که برخورداری از سنسور بزرگ CMOS با کیفیت 30٫3 مگاپیکسل از ویژگی‌های برجسته‌ی آن بشمار می‌رود و توازن ایده آلی بین خروجی با وضوح بالا، کار در محیط کم نور و عملکرد با سرعت بالا را ارائه می‌کند. هنگامی که این سنسور با پردازنده‌ی تصویری قدرتمند DIGIC 8 همراه می‌شود، دوربین EOS R یک محدوده‌ی حساسیت از 100 تا 40000 ایزو را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌تواند به محدوده‌ی 50 تا 102400 ایزو گسترش یابد. عکاسی پیاپی 8 فریم بر ثانیه نیز برای عکاسی از تصاویر متحرک در دوربین بدون آینه‌ی کانن EOS R پشتیبانی می‌شود.هفته هاست که صحبت ساخت دوربین بدون آینه با حسگر 150 مگاپیکسلی توسط شرکت کانن است. ساخت دوربینی با چنین مشخصات دور از ذهن به نظر میرسد؛ اما با وجود دوربین کانن EOS R5 با حسگر 80 مگاپیکسلی و حالت فیلمبرداری 8K، بسیاری از طرفداران محصولات کانن امیدوار هستند تا چنین محصولی با مشخصات ذکرشده به بازار عرضه شود. با درنظرگرفتن اینکه دوربین جدید کانن در حالت فیلم برداری حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد، طرفداران منتظر هستند قابلیت‌های EOS R5 در حالت عکاسی را مشاهده کنند.

با وجود این، گزارش‌ها حاکی از آن است که دوربین در دست ساخت کانن از حسگر 150 مگاپیکسلی بی‌بهره است. یکی از منابع خبری به وجود دوربین EOS R جدیدی با مگاپیکسل زیاد اشاره کرده است؛ اما این دوربین از حسگری 80 تا 90 مگاپیکسلی استفاده میکند. انتظار میرود تا سال 2021،به دلیل بیماری کرونا محصول جدیدی از سوی کمپانی کانن وارد بازار نشود. در گزارشی اعلام شده است که به دلیل شیوع بیماری کرونا از ظرفیت تولید دوربین‌های کانن تا 75 درصد کاسته شده است و در نتیجه، محصولات جدید کانن با تاخیر به بازار عرضه خواهند شد.

نمایندگی رسمی کانن با سال ها تجربه در زمینه ی فروش و تعمیرات محصولات کانن، امکانات بسیاری را برای کاربران خود در نظر گرفته است. شما می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره ی رایگان آنها بهره مند شوید. همچنین می توانید خرید خود را به صورت غیرحضوری و آنلاین انجام دهید و یا با حضور در نمایندگی محصول مورد نظر خود را با قیمتی مناسب خریداری نمایید.