• جمعه ۰۷ مهر ۱۴۰۲

تبدیل دوربین به وب کم

تبدیل دوربین به وب کم
  • تبدیل دوربین به وب کم
  • برچسب ها : دوربین کانن, قیمت دوربین کانن, دوربین وب کم

در این مقاله با روش تبدیل دوربین خود به یک وب کم آشنا می شوید.

به منظوراستفاده از امکانات دوربین های کانن برای ویدئو کنفرانس ها برای اتصال دوربین‌ به سیستم‌های ویندوزبه  یک کابل USB نیاز است که باید در جعبه دوربین باشد. هنگامی که نرم افزار را دانلود کردید و دوربین خود را به آن وصل کردید، دوربین را به حالت فیلم تغییر دهید و EOS Webcam Utility Beta را به عنوان ورودی در زوم، اسکایپ، مایکروسافت تیم یا Google Meet قرار دهید. این برنامه را می‌توانید رایگان و به طور مستقیم از کانن دانلود کنید، اما باید توجه داشته باشید که با دوربین کانن شما سازگار است یا خیر.

همچنین، این نرم افزار نسخه بتا است، بنابراین ممکن است اشکالاتی داشته باشد و فقط مدل‌های دوربین کانن ایالات متحده را پشتیبانی کنند.

گزینه دیگر SparkoCam برای PC است. این برنامه یک نسخه آزمایشی رایگان ارائه می‌دهد، اما یک علامت تصویری را بر روی تصویر قرار می‌دهد.

یکی از بهترین روش‌ها برای تبدیل DSLR به وب کم استفاده از HDMI است. این بهترین مورد برای دوربین‌هایی است که می‌توانند از یک کابل HDMI استفاده کنند. این روش در Mac یا PC کار می‌کند. ابتدا برای گرفتن تصویر از دوربین خود به یک کابل HDMI احتیاج دارید. بسته به دوربین شما، این می‌تواند از Mini HDMI تا HDMI با اندازه کامل باشد.

نمایندگی رسمی کانن یکی از معتبرترین نمایندگی های ایران در زمینه ی فروش دوربین های عکاسی دیجیتال، بهترین و باکیفیت ترین دوربین های کانن را با قیمتی بسیار مناسب ارائه می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد قیمت محصولات کانن می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید. همچنین برای شناخت بیشتر درمورد ویژگی های دوربین های کانن می توانید به صفحه مقالات مراجعه و یا از مشاوره ی کارشناسان ما بهره مند گردید.