• جمعه ۰۷ مهر ۱۴۰۲

بررسی دوربین 6D Mark II

 بررسی دوربین  6D Mark II
  • بررسی دوربین 6D Mark II
  • برچسب ها : دوربین Canon EOS 6D Mark II,دوربین عکاسی کانن

در این صفحه قصد داریم تا شما را با یکی از جدید ترین دوربین های عکسبرداری از برند مطرح کانن آشنا کنیم .با ما همراه باشید تا با هم با برخی از امکانات و ویژگی های دوربین CANON EOS 200D که در رده دوربین های کوچک (کامپکت) DSLR این شرکت به شمار می رود آشنا شویم . در نگاه کلی باید در نظر داشت که این دوربین را میتوان با سایر دوربین های این رده از شرکت کانن مانند دوربین Canon EOS 1200D و یا دوربین Canon EOS 1300D قیاس نمود و نباید انتظاری که از یک دوربین رده بالا مانند دوربین Canon EOS 5DSR می رئد را از این مدل داشته باشیم.

در این صفحه قصد داریم تا شما را با یکی از جدید ترین دوربین های عکسبرداری از برند مطرح کانن آشنا کنیم .با ما همراه باشید تا با هم با برخی از امکانات و ویژگی های دوربین CANON EOS 200Dکه در رده دوربین های کوچک (کامپکت) DSLR این شرکت به شمار می رود آشنا شویم . در نگاه کلی باید در نظر داشت که این دوربین را میتوان با سایر دوربین های این رده از شرکت کانن مانند دوربین Canon EOS 1200D و یا دوربین Canon EOS 1300D قیاس نمود و نباید انتظاری که از یک دوربین رده بالا مانند دوربین Canon EOS 5DSR می رئد را از این مدل داشته باشیم.

دوربین Canon EOS 6D Mark II

 

بعد از گذشت چند سال از معرفی دوربین عکاسی دوربین Canon EOS 6D و واکنش مثبتی که علاقمندان به این مدل نشان دادند شرکت کانن سعی کرد تا با رفع برخی از ایراد های این دوربین مدل به روز شده آن یعنی دوربین فیلم برداری Canon EOS 6D Mark II را در ماه جون سال 2017 معرفی نماید. این دوربین که مانند برادر بزرگتر خود از یک سنسور فول فریم بهره مند است برای آن دسته از کاربرانی که تمایل به داشتن یک دوربین Full frame دارند اما بودجه آنها برای خرید دوربین های سطح بالای کانن مانند دوربین Canon EOS 1D X یا دوربین Canon EOS 5D Mark IV کافی نیست طراحی و عرضه شده است. اما باید توجه داشت قیمت پایین تر این دوربین نسبت به رقبای خود به دلیل کمتر بودن کیفیت آن نیست بلکه در بعضی موارد شاهد هستیم که برای دست یابی به موفقیت دوش به دوش مدل های حرفه ای کانن به رقابت می پردازد. در این مطلب قصد داریم تا شما را با برخی از مشخصات این دوربین که به تازگی نیز معرفی گردیده آشنا کنیم.

نمایندگی رسمی کانن یکی از معتبرترین نمایندگی های ایران در زمینه ی فروش دوربین های عکاسی دیجیتال، بهترین و باکیفیت ترین دوربین های کانن را با قیمتی بسیار مناسب ارائه می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد قیمت محصولات کانن می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید. همچنین برای شناخت بیشتر درمورد ویژگی های دوربین های کانن می توانید به صفحه مقالات مراجعه و یا از مشاوره ی کارشناسان ما بهره مند گردید.