• جمعه ۰۷ مهر ۱۴۰۲

خدمات نمایندگی کانن

خدمات نمایندگی کانن
  • خدمات نمایندگی کانن
  • برچسب ها : دوربین کانن,خدمات کانن,کانن,خدمات نمایندگی کانن

خدمات نمایندگی کانن - نمایندگی رسمی کانن

خدمات نمایندگی کانن

فروش انواع مدل های دوربین کانن
فروش انواع لوازم جانبی دوربین کانن
دارای گارانتی پس از فروش
ارائه ی خدمات پس از فروش در نمایندگی کانن
مشاوره و راهنمایی مصرف‌کنندگان
با ضمانت اصل بودن تمامی دوربین ها در نمایندگی کانن
با تضمین بهترین قیمت در نمایندگی کانن

طبق آخرین سری از چاپ مجلهٔ ی فورچون ، نام کمپانی کانن در ردیف یکصد و پنجاه و چهارم از 500 شرکت برتر جهان قرار دارد. پیشرفت کمپانی کانن قابل مقایسه با دیگر کمپانی ها نیست. می توان از آخرین اخبار کانن متوجح شد که کانن در زمینه تولید دوربین و لوازم جانبی آن به قدرتمندترین شرکت تبدیل شده است.

خدمان کانن - نمایندگی کانن - نمایندگی رسمی کانن

 نمایندگی کانن
ایجاد نمایندگی کانن در ایران به بیش از نیم قرن پیش باز می گردد. زمانی که شرکت کانن در ژاپن تصمیم به ایجاد نمایندگی کانن در 48 کشور در جهان گرفت. پس در همین راستا یک نمایندگی فروش و یک نمایندگی خدمات پس از فروش دوربین کانن در ایران قرار داد، تا مشتریان هنگامی که از نمایندگی کانن خرید می کنند، دیگر نگران تعمیرات دوربین کانن خود نباشند. احداث نمایندگی کانن در ایران، باعث افزایش فروش دوربین کانن به میزان چشمگیری در ایران شد و وجود نمایندگی کانن در ایران توانست اعتماد مردم را به کانن جذب کند و محبوبیت دوربین کانن را در میان مردم ایران افزایش دهد، به طوری که طبق آمار گرفته شد در ایران ، دوربین کانن بیشترین فروش را به خود اختصاص داده است. هدف اصلی نمایندگی کانن از زمان تاسیس ، ایجاد رضایت مشتریان و ارائه ی خدمات هر چه بیشتر در زمینه فروش دوربین کانن و ماشین های اداری کانن بوده است. نمایندگی کانن در تهران، در سال های اخیر کلاس های آموزشی رایگان برای خریداران دوربین کانن گذاشته است، نمایندگی کانن در تهران همچنین با استخدام کادری مجرب و آشنا به علوم عکاسی سعی به ایجاد فضایی مناسب برای خریداران کرده است. دوربین های عکاسی و فیلمبرداری در نمایندگی کانن در تهران تنها با گارانی های ایده آل و آفومار عرضه می شوند، که به تنها نماینده رسمی کانن در ایران می باشند. نمایندگی کانن، بارها و از طریق های مختلف، خرید محصولات کانن با گارانتی های متفرقه را منع کرده است و به مشتریان توصیه می نماید تنها از نمایندگی کانن در تهران خرید کنند، زیرا شرکت های سود جو با ایجاد گارانتی های متفرقه سعی به معرفی کردن خود به عنوان نمایندگی کانن در ایران می کنند. شرکت کانن در تمام دوربین های عکاسی و فیلمبرداری خود یک دفترچه گذاشته است، که در آن نام نمایندگان خود در کشور های مختلف را معرفی کرده است.، و شما از این طریق می توانید از صحت گارانتی دوربین خود مطلع شوید. مشتریان زیادی بوده اند که پس از خرید از فروشگاه های متفرقه در خیابان جمهوری یا سایت هایی که خود را نمایندگی معرفی می کنند، زیان دیده اند و یا با اصل نبودن دستگاه مواجه شده اند. نمایندگی کانن در تهران با فراهم سازی دستگاه های پیشرفته و ایجاد ارتباط مستقیم از طریق شبکه ی اینترنت با شرکت کانن در ژاپن، به طور حضوری اصل بودن دوربین کانن و سال تولید و صفر بودن دوربین را به شما نشان می دهد.

سایت کانن نمایندگی کانن در ایران حدود بیست سال پیش تاسیس شد.این نمایندگی برای جلب رضایت مشتری و ارائه ی خدمات بیشتر سایت کانن را راه اندازی کرده است. سایت کانن مرجعی برای دریافت اطلاعات مربوط به محصولات کانن است.همچنین افرادی که از محصولات کانن خریداری کرده اند برای کسب اطلاعات پیرامون چگونگی نصب و کار با آن محصول می توانند به سایت کانن مراجعه نمایند. سایت کانن در دوحوزه ی عکاسی و ماشین های اداری فعالیت دارد. سایت کانن برای آن دسته از علاقه مندان به عکاسی ،آموزش های عکاسی و توضیحاتی درباره ی دوربین ها ارائه داده است.همچنین افرادی که قصد خرید دوربین دارند؛با مراجعه به سایت کانن می توانند از مشخصات دوربین ها اطلاع پیدا کنند و دوربین های مختلف را با هم مقایسه کنند. با توجه به زیاد شدن محصولات غیراریجینال،شرکت کانن به خریداران محصولاتش هشدار می دهد که از نمایندگی رسمی کانن خریداری کنند.تمامی محصولاتی که در نمایندگی رسمی کانن در ایران ارائه می شود،اریجینال و ساخت کشور ژاپن است.آن دسته از افرادی که قصد خرید از محصولات کانن را دارند با مراجعه به سایت کانن ،شعب نمایندگی رسمی کانن در شهر خودشان را می توانند پیدا کنند. همچنین برای اطلاع از معتبر بودن گارانتی می توانید به سایت کانن مراجعه نمایید. دسته ی دیگر محصولات ارائه شده در سایت کانن ،ماشین های اداری هستند.در بخش ماشین های اداری کانن،اطلاعات و مقالات مفیدی درباره ی ماشین های اداری ارائه می شود. نمایندگی کانن در راستای گسترش سایت کانن برای ارائه ی بهتر خدمات به مشتریان ،تلاش می کند و می توان گفت امروزه سایت کانن بهترین مرجع برای کسب اطلاعات پیرامون محصولات کانن است.