• پنجشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۲

لنز پرتره

لنز پرتره
  • لنز پرتره
  • برچسب ها : لنز پرتره,دوربین عکاسی کانن

از لنزهای پرتره برای عکاسی در چهره استفاده می شود.

به چند نکته مهم در هنگام خرید لنزپرتره باید توجه کرد، یکی از آنها فاصله کانونی لنز است.فاصله کانونی معمول برای عکاسی پرتره 25 تا 200 میلی متر است. معروف ترین لنزها برای عکاسی پرتره، لنزهای 35 میلی متری هستند.این لنزها انتخاب مناسبی هم برای دوربین های فول فریم و هم برای کراپ سنسورها می باشند. بهترین لنز برای عکاسی پرتره، لنزهای سری L می باشند. با کمک این لنزها می توانید از فاصله ی خیلی دور، عکس بگیرید.از ویژگی های اصلی این لنز، لرزشگیر آن است که لرزش دوربین را می گیرد. 

-لنز زوم یا پرایم: ترجیح بسیاری از عکاسان، لنزهای پرایم است و دلیل آن نیز کیفیت بالای تصویرو شارپنس بالاتر آن نسبت به لنز زوم می باشد.نکات دیگری که باید به آنها توجه کرد عبارتند از:

-تعداد لنزهایی که می خواهید حمل کنید

-تعداد افرادی که قرار است در عکس حضور داشته باشند

-حجم فضایی که برای عکاسی در اختیار دارید

-بوکه

-اندازه سنسور دوربین

قیمت

نمایندگی رسمی کانن با سال ها تجربه در زمینه ی خرید و فروش دوربین های کانن و لنزهای متنوع و همچنین تعمیرات و خدمات پس از فروش، همیشه آماده ی خدمت رسانی به کاربران گرامی است. تمام محصولات این فروشگاه با ضمانت پس از فروش عرضه می شود.برای اطلاع از قیمت ها و آشنایی بیشتر با محصولات کانن می توانید، به سایت مراجعه نموده و از طریق تماس با شماره های موجود از مشاوره ی کارشناسان ما بهره مند شوید.