• پنجشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۲

لنز ماکرو

لنز ماکرو
  • لنز ماکرو
  • برچسب ها : لنزهای ماکرو کانن,دوربین عکاسی کانن

یکی دیگر از لنزهای مورد استفاده برای دوربین های عکاسی کانن، لنزهای ماکرو می باشد.

لنز ماکرو به لنزی اطلاق می شود که دارای فاصله کانونی 50 تا 200 میلی متر باشد. لنزهای ماکرو، اجسام و یا سوژه ها را بزرگ تر از اندازه ی واقعی شان به تصویر می کشند. به عنوان مثال می توان برای عکاسی از دانه های برف و یا چشم های حشرات از این لنزها استفاده کرد.لنزهای ماکرو دارای دو نوع حرفه ای و نیمه حرفه ای هستند. بهترین لنزهای ماکرو، لنزهایی با بزرگنمایی 1:1 هستند؛ یعنی اینکه عکس ثبت شده از سوژه دقیقا هم اندازه همان سوژه در دنیای واقعی باشد.

لنزهای 20 میلی متری ماکرو برای عکاسی نزدیک از اشیا و چیزهایی کمی بزرگ تر از دو و نیم سانت استفاده می شوند. لنزهای 100 میلی متری ماکرو برای عکاسی از حشرات ریز پر تره و گل ها مناسب هستند. لنزهای 160 میلی متری برای عکاسی از حشراتی مانند آخوندک ها و سنجاقک ها مناسب هستند که در فاصله دورتری قرار دارند.

نمایندگی رسمی کانن با ارائه ی بهترین و باکیفیت ترین دوربین های کانن، مفتخر است که یکی از معتبرترین مراکز فروش در تهران می باشد. دراین نمایندگی به دلیل حضور مشاورانی خبره ، می توانید هرگونه سوالی در زمینه ی خرید دوربین های کانن را مطرح نمایید. با مراجعه به سایت می توانید از ویژگی های منحصر بفرد دوربین های کانن آگاه شوید و با مراجعه حضوری به فروشگاه یا به صورت آنلاین، محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.